Statsforvalteren og NVE er nye kunder!

15. des Nyheter Employer branding

Både NVE og Statsforvalteren har funnet veien til Whydentify, to tilskudd til en allerede betydelig liste med offentlige virksomheter, som også inkluderer blant andre Skatteetaten, Bærum kommune, Helse Nord og Departementenes sikkerhets- og serviceorganisasjon.

Vi fikk kundene etter omfattende anbudsprosesser med konkurranse fra både Norge og Sverige. I konkurransen deltok både reklamebyråer, mediebyråer, rekrutteringsselskaper og tradisjonelle søknadssystemleverandører (såkalte ATS) – fra både Norge og Sverige.

Det er interessant å se at stadig flere miljøer får øynene opp for stillingsannonsering og employer branding. Vi tror vi har en fordel av å være spesialister på området snarere enn å ha det som et tillegg til øvrige tjenester.